Milujeme ryby a nejradši na udici
Rybařina není nuda! Je to vášeň. Kdo jednou okusí, už nemůže přestat.

Pořádáme pro vás

Informace o akcích, které pořádáme nebo se na nich podílíme, jak akcích pro veřejnost, tak těch, kam máte přístup jenom Vy, naši členové.

Memoriál Emila Jíchy - 7.ročník

Memoriál Emila Jíchy už po sedmé klepe na dveře. Asi je jasné, že se bude konat na podzim, jelikož se blíží prázdniny a jiný termín prostě nepřipadá v úvahu. Stejně jako loni se toto klání uskuteční v polovině září. Vše zůstavá při starém, důležité je si to pěkně užít.

Pravidla se mění je nepatrně, soutěžícímu musí být minimálně 18 let. Jinak se nic nemění i ceny zůstávají stejné. Zůstává tedy i cena za nejtěžší rybu sektoru. Loni došlo ještě na jednu úpravu pravidel těsně před zahájením závodu, ředitel závodu využil svoji pravomoc a na žádost části závodníků zavedl, že losování míst bude po dvojicích.

Určitě si nezapomeňte přečíst kompletní pravidla závodů, aby vás něco nezaskočilo.

Kde

Místem konání bude soukromý revír Hruškov u Stříbrné Skalice.

Kdy

  • pátek 13. září - příjezd na místo je možný již během dopoledne, mimozávodní rybolov na vyhrazené části rybníka bude za dodržení místních pravidel umožněn – účast dobrovolná!
  • sobota 14. září - 9:00 prezentace (u kiosku), 9:05 losování chytacích míst, 11:00 start závodu
  • neděle 15. září - ukončení soutěže v 11:00, předání cen kolem 11:15, rozloučení se závodníky, další rybolov na vyhrazené části rybníka bude umožněn i po skončení závodu

Stejně jako tomu bylo u předchozích ročníků, i pro tento ročník bude nutná závazná rezervace.

Registrace začíná 18.6.2024 a spočívá v zaplacení registračního poplatku na náš účet. Naši členové mají tento poplatek stanoven na 500 Kč, ostatní 1000 Kč. S registrací neváhejte, ikdyž máme rezervovaný celý revír, počet míst je omezen na 30 závodníků.

účet: 245997339/0800 (Česká Spořitelna)
popis platby: uveďte vaše celé jméno a příjmení
variabilní symbol: uveďte telefonický kontakt závodníka (telefon bude využit jen v případě naplnění plné kapacity závodu).

QR platba 500Kč

dopiště vaše jméno a telefonní číslo.

Registrační listina

Průběžně zde budou zveřejňováni jména registrovaných závodníků a případných náhradníků. O pořadí rozhoduje datum připsaní registračního poplatku na účet organizace.

Registrovaní závodníci:

  1. dosud není nikdo přihlášen

O co hrajem

Poháry

Přeci jen se jedná o závod a tak by měl mít i nějaké odměny. Podle uvedených pravidel bude stanoveno pořadí a pětice nejúspěšnějších se může těšit na následující ceny

1. místo 10000 Kč + pohár
2. místo 6000 Kč + pohár
3. místo 4000 Kč + pohár
4. místo 2000 Kč
5. místo 1000 Kč

nejtěžší ryba sektoru 1000 Kč


Memoriál Emila Jíchy - 6.ročník - výsledky

Už máme za sebou již šestý ročník Memoriálu Emila Jíchy. Každým rokem se posouváme v kalendáři dál a dál, nyní to byla již půlka září. Tak třeba se jednou dočkáme i lovu na dírkách, to snad radši ne! Loni bylo sice krásné září, ale na kapří jatka to zrovna nevypadalo.

Věrni zůstáváme místo, takže opět na Hruškově. Pravidla se změnila je nepatrně. Nově se vyhlašují nejtěžší ryby sektotu, ty máme celkem tři.

Ještě závěrečné foto a na viděnou příští rok